Koltuk Döşeme Mineflo Fiyatları Parke Laminat Parke
Kocaeli Koltuk Döşeme > Semih Koltuk Döşeme
Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Referanslarımız İletişim Talep Formu
Referans Görüntüleri
 •  Ofis Koltukları Tamiri
 •  Yatak Başlıkları
 •  Resmi Kurum Çalışmaları
 •  Koltuk Modelleri
 •  koltuk kaplama örnekleri
 •  Kapitone Çalışması
 •  Tekne ve Yat Döşeme
 Kocaeli'de Koltuk Döşeme ve Ofis Mobilyaları Tamiri Yapıyoruz.

Semih koltuk döşeme olarak Kocaeli ve izmit te koltuk döşeme, çekyat tamiri, koltuk kaplama, ofis mobilyaları tamiri gibi işler yapıyoruz. 25 yıllık hizmet hayatımızda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Referanslarımız arasında genellikle kamu işleri olsada özel kişilere yaptığımız koltuk, çekyat oturma grubu tamiri işlerimiz ayrıca bulunmaktadır.

2000 yılından bu yana Kocaeli İzmit Beşgen Ofis Mobilyaları Yetkili Tamir Servisi olarak hizmet sunmamız sektörde bizlere olan güvenin eseri olduğunu düşünüyoruz.

Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz

Koltuk Kaplama ve Tamir:

Bizlere telefonla ulaşan veya işyerimize gelen müşterilerimize koltuk kaplama işi yaptırılacaksa kataloğumuzdan kumaş örneklerini gösteriyoruz. Seçilen kumaşın artı eksilerini belirttikten sonra, işçilik maliyetlerini hesaplıyoruz. Kumaş seçimi ve işçilik maliyetlerinden sonra işin kaç günde teslim edileceğini müşterimize söylüyoruz. Müşterimiz uygun gördüğündende işe başlıyoruz ve belirtilen tarihte teslim ediyoruz. ( Kocaeli izmit dışında olan yerlerde yol süresi dikkate alınıyor )

Kamu Binalarının Mobilya ve Ofis Mobilyaları Tamiri: ( Ofis Mobilyaları Tamiri )

Bugüne kadar sayısını bilemeyeceğimiz kadar kamu kurum ve kuruluşların ofis mobilyalarının tamirini ve bakımını yaptık. İşleri zamanında yetiştirirken olası sorunlara çözümler bulduk.

Tüm bunları yaptığımızda sektörün önde gelen firmaları arasına girmeyi siz müşterilerimiz sayesinde olduğunu unutmuyoruz....

İlginizi Bekler Saygılar Sunarız.

Keywords: Koceli koltuk kaplama Kocaeli koltuk döşeme İzmit koltuk kaplama İzmit koltuk döşeme

   Bizden Haberler
Haber bulunamadi
  Ziyaretçiler
Aktif Ziyaretçi 2
Bugün Tekil 10
Ayrıntı

 

www.semihkoltukdoseme.com
Desing By: Promedyanet

 

Kocaeli Koltuk Döşeme - Koltuk Kaplama Fiyatları – Kocaeli deri koltuk kaplama - Kocaeli Deri Kaplama – Kocaeli deri koltuk - Kocaeli Koltuk Kaplama Modelleri – Kocaeli Koltuk Kumaş Kaplama - Kocaeli Koltuk Kumaşları – Kocaeli Koltuk Kaplama Kumaşları - Kocaeli Koltuk Kılıfı